Skip to main content

:) PEROKRESBA

Portrétní karikatury, třeba na firemních rautech, oslavách, svatbách a podobně, zhotovuji na papír A4. Kreslím perem a tuší. Nemám problém zachytit dvojice v různých situacích. Kresba trvá pár minut.

Přesto jako třeba v Brně v květnu r. 2000 na akci Kiss rádio Hády, jsem rychlou karikaturou zachytil 60 portrétů za hodinu. Což byla samozřejmě exhibice pro zručného kreslíře a publikum. Běžná portrétní kresba v klidu a pohodě, může trvat kolem 5 minut. Kreslil jsem ve vinných sklípcích v Rakvicích, Mikulově, Hustopečích, na firemních akcích, setkání přátel a podobně. Hudci z Kyjova, kejklíř Vojta, Shš Grál mají kresby na webu, kreslím pro Agripu.

Akce pro firmy Vítkovice a.s. , Zepter, Omnitherm, Interkontinental v Brně, Ringer s r.o., knihkupectví Librex v Ostravě, Hilti, Futurum, Bioveta a.s., silvestry, svatby, rauty.

Vystoupení na pódiu mi rovněž nedělá problém.

Podle karikatur známých herců soutěžního pořadu o českém filmu, měli hosté vybraných restaurací v Havířově, Ostravě, Třinci, Olomouci, Jihlavě poznávat už od prvních tahů o koho jde.
Zkuste si to ...